Baltic boat show 2019 izstādes Riga Outdoor ietvaros

Ievērojot tradīcijas arī šogad Ķīpsalā norisināsies aktīvās atpūtas izstāde, šogad tās nosaukums ir Riga Outdoor. Tās ietvaros, kā ierasts, norisināsies arī laivu izstāde, kurai šogad ir atvēlēta vesela halle (nu gandrīz). Arī mēs tur būsim un ar šo pasākumu atzīmēsim sezonas sākumu, tāpēc priecāsimies redzēt visus mūsu esošos un vēl tikai potenciālos klientus uz īsāku, vai garāku sarunu par laivām, kuģošanu, aprīkojumu un vienkārši par dzīvi no 29.03. līdz 31.03. Ķīpsalas izstāžu hallē.

Mēs šogad pirmo reizi Latvijā parādīsim NIMBUS W9 – laivu, kura ieguvusi prestižo “European Powerboat of the Year 2019” apbalvojumu, kā arī citus apbalvojumus reģionālās laivu izstādēs. W9 ir viena no jaunās NIMBUS BOATS WTC sērijas vidējā izmēra nedēļas nogales laiva (weekender), kurā ir apvienots viss nepieciešamais, lai uz tās pavadītu pat vairākas dienas komfortā un izbaudot aktivitātes uz ūdens.

Tā pat mūsu stendā būs apskatāmas FLIPPER 650ST un 600DC motorlaivas – kuteri. Flipper 600 DC būs iespēja igādāties par īpaši izdevīgu cenu.

Piedāvāsiem klientiem īpašus darījumus arī uz TERHI airu laivām un motorlaivām. Iepazīstināsim ar īpašām laivām, kas paredzētas medniekiem un makšķerniekiem.

Tiekamies mūsu stendā!