Nebijusi akcija – serviss par brīvu

Lai popularizētu laivošanu, kuģošanu un atpūtu uz ūdens esam nolēmuši izziņot nebijušu akciju! Katram, kurš iegādāsies, vai pasūtīs savu laivu, jahtu, vai kuteri pie mums līdz 2019. gada 1. jūnijam – mēs uzsauksim tehniskās apkopes un starpsezonu servisu 2 gadu garumā.

Ko tas nozīmē jaunajam laivas īpašniekam? Tas nozīmē to, ka pirmos 2 gadus jauno laivu varēs izbaudīt pilnībā, neraizējoties par tās remontu, vai apkopi pie noteikuma, ka laiva, vai tās aprīkojums tiek normāli lietoti un netiek speciāli bojāti.

Tātad, apvienojot laivas, dzinēja un ekipējuma ražotāju garantiju (kas ir, kā minimums 2 gadi) un mūsu piedāvāto akciju, laivas īpašnieks varēs vairāk laika un uzmanības veltīt sava laivotāja dzīvesveida pilnveidošanai, mēs parūpēsimies par pārējo.

Šī akcija attiecas uz laivām, jahtām un kuteriem ar piekaramajiem un iebūvētajiem dzinējiem (neatkarīgi no to skaita).  Piedāvājumā ietilpst sezonas apkope (tai skaitā ieziemošana) un regulārās apkopes pēc motorstundu skaita, kā arī pirmssezonas sagatavošana. Piedāvājumā, protams, ietilpst arī garantijas remonts. 

Piedāvājumā neietilpst transporta izdevumi pie klienta – tātad peldlīdzeklis (vai dzinējs) uz apkopi ir jānogādā pie mums, vai arī jāsedz ar to saistītās izmaksas. Piedāvājumā neietilpst stāvvieta ziemā un vasarā, kā arī iecelšana ūdenī / izcelšana no ūdens. Piedāvājumā neietilpst tādu bojājumu novēršana, kas radušies lietotāja neuzmanības, vai nepareizas lietošanas rezultātā.