Ja Jums ir nepieciešams iegādāties motorlaivas dzinēju, mēs piedāvājam pie mums iedāgādties gan stacionāros Volvo Pentadzinējus un Mercury dzinējus.

Lai nodrošinātu savu laivu ar lielisku — jaudīgu un uzticamu — stacionāro dzinēju, mēs iesakām Jums izvēlēties kādu no Volvo Penta piedāvātajiem dzinējiem. Šī uzņēmuma pamatvērtības ir kvalitāte, uzticamība un saudzīgums pret apkārtējo vidi. Volvo Penta ir pasaulē pazīstamākais un novērtētākais laivu un jahtu dzinēju ražotājs. Volvo Penta ir izteikts līderis tirgū ar savām inovācijām dzinēju ražošanā un vadības sistēmās, kā arī piedziņas mehānismos. Volvo Penta piedāvā stacionāros benzīna un dīzeļa dzinējus jebkura izmēra un specifikas laivām un jahtām.

Volvo Penta piedāvā dzinējus dažāda veida ūdenstransportam (gan izklaides, gan komerciālajam), kā arī industriālos sauszemes dzinējus un ģeneratorus.

Viena no būtiskākajām Volvo Penta priekšrocībām attiecībā pret konkurentu ražojumiem ir plašais dīleru tīkls. Tas nozīmē, ka serviss un rezerves daļas šiem dzinējiem ir pieejamas ļoti īsā laikā un vienmēr augstā kvalitātē. Tā pat liels pluss ir tas, ka Volvo Penta dzinēji, aprīkojums, rezerves daļas un serviss ir pieejami visi vienā vietā — pie oficiālā dīlera.

Šobrīd Volvo Penta ir vadošais uzņēmums motorlaivu dzinēju piedāvātāju grupā. Šis statuss ir iegūts, pateicoties pieredzei, kvalitātei un inovācijām dzinēju ražošanā. Pieredze dzinēju izmēģināšanā tiek uzkrāta, lai radītu arvien labākus, drošākus un ekonomiskākus dzinējus.

Piedāvājam arī visu ražotāju piekaramos dzinējus un to servisu. Piedāvājuma klāsts ir no 2,5 līdz 300 zs.

Mēs palīdzēsim jums iezvēlēties un uzstādīsim pareizo dzinēju tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm.