MĒS

Jau kopš 1993. gada mēs strādājam un Latvijas tirgū piedāvājam visdažādākos ūdens transporta līdzekļus – sākot ar nelielām motorlaivām, kas paredzētas diviem cilvēkiem un beidzot ar labiekārtotiem kuteriem/motorjahtām ar ūdensizspaidu pāri 18 tonnām. Piedāvājam iegādāties jaunu laivu vai motorjahtu, kā daļēju iemaksu pieņemot Jūsu esošo laivu, kuteri, motorjahtu. Tāpat Jūs pie mums varat iegādāties lietotus ūdens transporta līdzekļus. Mēs piedāvājam arī visdažādāko aprīkojumu: sākot ar dzinējiem un laivu krāsām, glābšanas laivām, dažādu inventāru un beidzot ar navigācijas instrumentiem un rezerves daļām. Prestiži kuteri un straujas buru jahtas, ērtas motorlaivas ģimenēm un vieglas, bet stabilas airu motorlaivas makšķerniekiem – tas viss ir mūsu piedāvājumu klāstā! Pārstāvam Latvijā tādus pasaulē pazīstamus zīmolus kā: NIMBUS, PARAGON, STOREBRO, BELLA, FLIPPER, AQUADOR, VOLVO PENTA, MARITIM, WATSKI un citus.

MĒS UN RAŽOTĀJI

No plašā preču klāsta, ko piedāvā dažādi ražotāji, mēs esam izvēlējušies Latvijas apstākļiem piemērotākās. Storebro, Volvo Penta un citu mūsu pārstāvēto firmu nosaukumi saistās ar kvalitāti, prestižu un augstu servisa līmeni un, pateicoties mūsu ilgstošajai sadarbībai ar šiem partneriem, varam piedāvāt operatīvu pasūtījuma izpildi. Mūsu princips ir tirgot preces, kas kalpotu maksimāli ilgi ar minimāliem finansiāliem papildieguldījumiem, tādēļ mēs sadarbības partnerus izvēlamies rūpīgi.

 

MĒS UN KLIENTI

Ūdens transports ir viena no tām nozarēm, kur kvalitāte un drošība saprotamu iemeslu dēļ bieži ir noteicošais faktors pirkuma izvēlē. Klientam ir svarīgi zināt, ka viņa iegādātā prece kalpos uzticami un ilgi, un tieši tādēļ mēs piedāvājam tikai vislabāko transportu un aprīkojumu. Katrs pircējs ir īpašs, katram ir savas vajadzības un problēmas, tādēļ mums ar klientiem pastāv ilgtermiņa attiecības, lai mēs kopīgi varētu atrast viņam piemērotāko preci un konsultēt problēmsituācijās, kā arī piedāvāt mūsu servisu.

Mūsu klientam nav nepieciešams tērēt naudu un laiku, meklējot sev nepieciešamās preces vai informāciju. Mēs pieņemsim jūsu pasūtījumu un sniegsim konsultācijas pa telefonu, darot visu, lai nepieciešamo produktu Jūs saņemtu, cik ātri vien iespējams.