Jau kopš 1993. gada esam Latvijas vadošais ūdens transporta līdzekļu tirgotājs, piedāvājot plašāko klāstu jahtu, kuteru, motorlaivu un citu ūdenstransporta līdzekļu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan jaunus, gan lietotus ūdens transportlīdzekļus, kas atbilst jebkurai gaumei un budžetam.

Mūsu piedāvājums:

 • Jaunas laivas un motorjahtas: Plaša izvēle no pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kā NIMBUS, PARAGON, STOREBRO, BELLA, FLIPPER, AQUADOR un citiem. Piedāvājam daļējas iemaksas iespēju, pieņemot Jūsu esošo laivu, kuteri vai motorjahtu kā daļu no maksājuma.
 • Lietotas laivas un motorjahtas: Rūpīgi pārbaudīti un gatavi lietošanai ūdens transportlīdzekļi dažādās cenu kategorijās.
 • Ūdens transporta aprīkojums: Viss nepieciešamais Jūsu laivas vai jahtas komplektēšanai, sākot no dzinējiem un krāsām līdz pat glābšanas laivām, navigācijas instrumentiem un rezerves daļām.

Kāpēc izvēlēties mūs:

 • Pieredze un zināšanas: Mūsu komanda ir uzkrājusi plašu pieredzi ūdens transporta nozarē un labprāt palīdzēs Jums izvēlēties Jūsu vajadzībām un budžetam atbilstošāko ūdens transportlīdzekli.
 • Kvalitāte un uzticamība: Mēs sadarbojamies tikai ar pasaulē atzītiem ūdens transporta ražotājiem, kas garantē mūsu piedāvāto preču kvalitāti un uzticamību.
 • Izdevīgas cenas: Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas visiem ūdens transporta līdzekļiem un aprīkojumam.
 • Klienta serviss: Mums rūp mūsu klientu apmierinātība, tādēļ piedāvājam augstas kvalitātes klientu apkalpošanu un konsultācijas.
Mūsu sadarbība ar ražotājiem

Mēs rūpīgi izvēlamies savus sadarbības partnerus, lai nodrošinātu mūsu klientiem augstākās kvalitātes ūdens transporta līdzekļus. Mūsu piedāvājumā ir iekļauti produkti no tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā Storebro, Volvo Penta un citiem. Šie ražotāji ir pazīstami ar savu kvalitāti, prestižu un augstu servisa līmeni.

Pateicoties mūsu ilgstošajai sadarbībai ar šiem partneriem, mēs varam piedāvāt:

Operatīvu pasūtījuma izpildi: Mēs rūpējamies par to, lai Jūsu pasūtījums tiktu piegādāts ātri un efektīvi.
Izdevīgas cenas: Mēs sadarbojamies ar ražotājiem tieši, kas ļauj mums piedāvāt izdevīgas cenas mūsu klientiem.
Kvalitatīvu servisu: Mūsu pieredzējušais servisa personāls ir gatavs palīdzēt Jums ar jebkuru jautājumu, kas saistīts ar Jūsu ūdens transportlīdzekli.

Mēs un klienti: uzticamas partnerattiecības


Ūdens transports ir joma, kur kvalitāte un drošība ir neapšaubāmi prioritātes. Klientiem ir svarīgi apzināties, ka iegādātā prece kalpos uzticami un ilgi, tāpēc piedāvājam vien augstākās kvalitātes ūdens transportlīdzekļus un aprīkojumu.

Katram klientam ir savas unikālas vajadzības un situācijas, tāpēc mēs veidojam ilgtermiņa attiecības, balstītas uz uzticēšanos un savstarpēju sapratni. Kopā mēs atrodam katram klientam piemērotāko risinājumu, sniedzam konsultācijas problēmsituācijās un piedāvājam kvalitatīvu servisu.

Mūsu klientiem nav jāšķiež laiks un līdzekļi, meklējot nepieciešamās preces vai informāciju. Mēs pieņemam pasūtījumus un sniedzam konsultācijas pa telefonu, darot visu iespējamo, lai nodrošinātu ātru un ērtu preču saņemšanu.

Mūsu mērķis ir kļūt par uzticamu partneri Jūsu ūdens piedzīvojumos.

Kāpēc izvēlēties mūs:

 • Kvalitāte un drošība: Piedāvājam tikai augstākās kvalitātes ūdens transportlīdzekļus un aprīkojumu no pasaulē atzītiem ražotājiem.
 • Individuāla pieeja: Katram klientam veltam rūpīgu uzmanību, lai atrastu viņa vajadzībām un budžetam atbilstošāko risinājumu.
 • Ilgtermiņa attiecības: Veidojam uzticamas un ilgstošas partnerattiecības ar saviem klientiem.
 • Kvalitatīvs serviss: Piedāvājam plašu servisa pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu Jūsu ūdens transportlīdzekļa ilgmūžību un uzticamību.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu un uzsāktu veiksmīgu sadarbību!