Nimbus 305 Drophead

Nimbus 305 Drophead

Ņemot vērā Nimbus 305 Coupe veiksmes stāstu īsā laikā radās koncepts un jauns modelis 305 DROPHEAD. Kā paši Nimbus saka, tad šī ir “Day cruiser for socialisisng”. Diemžēl latviešu valodā iztrūkst terminu, lai precīzi iztulkotu šo saukli, bet to var skaidrot apmēram šādi: “atpūtas kreiseris kopā būšanai”.

Bet tagad vairāk par pašu 305 Drophead.
Jauna veida atpūtas kuģis piemērots ērtiem nedēļas nogales, vai dienas izbraucieniem. Laiva ir būvēta uz jaunās Smart Speed koncepcijas bāzes, lai radītu maksimālu komfortu visiem uz klāja visos ātrumos. Dizains un funkcionalitāte pielāgoti sociālām aktivitātēm un izklaidēm uz klāja.
305 drophead ir atvērtā tipa atpūtas jahta un veidota uz tās pašas platformas, kā godalgotā 305 Coupé. Tas nozīmē, stilistiski tīru skandināvu dizainu, kas vērsts uz vienkāršību lietošanā un gudriem, funkcionāliem risinājumiem.

Viens piemērs būtu integrēts elektriski paceļamais u nolaišamais tents. Kas ēri, ar vienas pogas piekārienu salokās loga rāmī inegrētā novietnē un tik pat ērti arī no tās paceļās.

Nimbus 305 Drophead

 

305 drophead praktiski viscaur jūtams skandināvu dizains un materiāli ir izvēlēti ar rūpību. No laivas interjers izstaro kvalitāti un jūtas plašs un gaisīgs. Laiva ir aprīkota ar integrētu ventilāciju un atveramiem iluminatoriem, kas nodrošina dāsnu gaismas devu. Starpsienas apdarē izmantoti troksni slāpējoši gaiši materiāli. Sarkankoka nianses rada skaistu kontrastu ar lakotu virsmu un nodrošina siltu, mājīgu atmosfēru. Vējstikls un logi radīti tā, lai būt, gan efektīvi un ērti. Laivā ir divas ļoti ērtas kajītes, kurām ir kopīga vannas istaba.

Smart Speed koncepts paredz ērtu jušanos ātrumos no 0 – 22 mezgliem.
Tas nodrošina arī degvielas ekonomiju pie jebkura ātruma.

Tekstilmateriāli ir rūpīgi atlasīti. Ne tikai ir tie patīkami pievilcīgi, bet arī izturēs sauli, sāli, ūdeni un izturīgi pret dilšanu. Visi tekstilizstrādājumi ir no Sunbrella un zināmi ar izturību pret smagu klimatu un UV stariem, nezaudējot krāsu un tekstūru. Pārvalkus var mazgāt veļas mašīnā.

Nimbus 305 Drophead

 

 

 

Nimbus 305 Drophead

Nimbus 305 Drophead

Engine alternatives:

Volvo Penta D3-110 81kW (110 hp)
Volvo Penta D3-150 110kW (150 hp)
Volvo Penta D3-220 164kW (220 hp)
Torqeedo Deep Blue i 1800 rpm 2×12,8kW (25,6kW) (80hp)
Torqeedo Deep Blue i 1800 rpm 4×12,8kw (51,2kW) (80hp)

Vairāk informācijas