Nimbus W9 jau drīz

Jaunā NIMBUS Weekender 9, kura tika parādīta plašākai sabiedrībai ir tikai viena no gaidāmās NIMBUS sporta sērijas laivām, kuru parādīšanās izstādēs (un tirgū) gaidāma 2018. gadā.

Kā jau vēsta modeļa nosaukums, tad W9 ir nedēļas nogales laiva paredzēta sociālām un sportiskām aktivitātēm un ērtai dzīvošanai (gulēšanai) 4 personām. W9 “vaibstos” ir saskatāmi leģendāru NIMBUS modeļu dizaina elementi – redzamas detaļas no ikoniskās 26DC, kā arī 32DC, MAXII, R-sērijas un relatīvi jaunās Drophead. Izvēlējušies labāko no labākajiem, uzlabojuši funkcionalitāti, komfortu un drošību tādējādi NIMBUS būs radījuši unikālu laivu. W9 būs iespējams iegādāties 2 versijās: ar piekaramo dzinēju, kā arī ar iebūvētajiem dzinējiem.

Jauno NIMBUS modeļu pamatā būs 3 korpusu garumi – 8, 9 un 11 metri. Būs 3 dažādu modeļu sērijas pielāgotas dažādām vajadzībām un pielietojumam: Weekender – dienas, vai nedēļas nogales izbraucieniem un sociālām aktivitātēm. Tender – universāla, visa veida dienas aktivitātēm paredzēta. Commuter – visu gadu lietojama, kā daži teiktu – “džips uz ūdens”.

Vairāk informācijas mūsu birojā.