Laipni lūgti sadaļā par aprīkojumu!

Katra laiva ir īpaša, radīta speciāliem apstākļiem un prasībām. Ar laiku tā kļūst par personību ar savu neatkārtojamu raksturu. Savai īpašajai laivai izvēlieties īpašu aprīkojumu – neaizmirstiet par plašo jahtu krāsu izvēli, laivu pārsegiem, glābšanas inventāru un citiem nepieciešamiem aksesuāriem!

Ar laiku Jums būs nepieciešami dažādi aprīkojuma elementi, par kuriem šobrīd Jūs varbūt vēl nedomājat. Tieši tāpēc mēs ar saviem klientiem saglabājam attiecības vēl ilgi pēc laivas, kutera vai jahtas iegādes, jo pie mums to var arī personalizēt un aprīkot ar visdažādākajām papildus lietām vai nomainīt jau esošās. Tā dēļ visu nepieciešamo aprīkojumu, rezerves daļas, jūrniecības suvenīrus un citus noderīgus sīkumus droši meklējiet pie mums!

Būtu neiespējami aprakstīt visu mūsu piedāvājumu, tas ietver vairāk kā 10 000 aprīkojuma elementu. Šeit ir viss nepieciešamais, lai Jūsu laiva kalpotu ilgi un ar katru sezonu kļūtu Jums piemērotāka! Mēs saadarbojames ar tādiem aprīkojuma izplatītājiem, kā MARITIM

Piedāvājam arī iegādāties preces vairumā laivu ražotājiem.