Jauns flagmanis Flipper modeļu klāstam – Flipper 900 DC

Bella – Veneet Oy 13. augustā, Helsinkos pasaulei prezentēja līdz šim lielāko Flipper DC-sērijas kuteri, tādējādi noslēdzot “day cruiser” modeļu sēriju. Flipper 900 DC dizains iezīmē visas zīmola spēcīgākās raksturiezīmes, apvienojot klasisku sportiskumu ar skaidrām, modernām līnijām, vadāmību un ērtu izmantošanu ikdienā, uzklausot un ņemot vērā mūsdienu laivotāju pieredzi, vajadzības un vēlmes.

“Augstas kvalitātes materiāli, sportiskums un pieredze, ir elementi, kas tiek saistīti ar Flipper laivām vairāk nekā 50 gadus,” stāsta Flipper zīmola menedžeris Ari Kuikka. ”Flipper 900 DC piedāvā ātrumu, plašas izmantošanas iespējas, aprīkojuma klāstu un lielisku vadāmību, tādējādi apmierinot mūsdienu laivotāju ekspektācijas.” Jāatzīmē, ka Flipper lietotāji ir ļoti prasīgi pret laivas vadāmību – tiek sagaidīts, ka šis laivas būs drošas un spējīgas pat ļoti skarbos jūras apstākļos.

Saskaņā ar rūpnīcas pārstāvja teikto, cilvēki ir iemācījušies izbaudīt daudzveidīgu laivošanas stilu, kas sastāv no ūdenssporta, izbraucieniem, apbrīnojamiem skatiem, satikšanos ar draugiem vai vienkāršas atpūtas. Šis dzīvesveids kļūst arvien populārāks ziemeļvalstu iedzīvotāju vidū. Svarīga ir arī iespēja kaut uz mirkli izrauties no ikdienas dzīves, īpaši, pašreizējā globālajā situācijā. 

Flipper par jauno laivas modeli izsakās šādi: ”Flipper 900 DC ir viss, ko var vēlēties no kutera; tas sniedz pozitīvas emocijas tā vadītājam un pasažieriem dienas izbraukumos, tajā pašā laikā, ir ļoti piemērots nedēļas nogales un izgājieniem ar nakšņošanu. Inovatīvais dizains ir estētisks un praktisks. Uzkāpjot uz klāja, jūs ierodaties citā realitātē, kur viss, pateicoties inženieru attapībai un būves kvalitātei, ir tā kā tam vajadzētu būt.”

Flipper 900 DC pirmo reizi tika prezentēts Uiva laivu izstādē, kas norisinājās no 13. – 16. augustam, Helsinkos.